بهترین سایت خرید پروژه، تحقیق و مقاله آماده

فروشگاه جامع خرید پروژه و مقاله آماده دانشجویی

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 698
  • بازدید دیروز : 728
  • بازدید کل : 887168

آمار بازدید سایت

پیوند ها

پروژه آماده: بررسی تجربی آب شیرین کن حرارتی با استفاده از لوله حرارتی و پارامترهای مختلف آنها (108 صفحه فایل ورد - word)


پروژه آماده: بررسی تجربی آب شیرین کن حرارتی با استفاده از لوله حرارتی و پارامترهای مختلف آنها (108 صفحه فایل ورد - word)

 

-سیستم‏های تهیه آب‏ شیرین ‏کن خورشیدی و دستگاه‏های تقطیر

کمبود آب یکی از مهمترین عوامل محدودکننده محیط زندگی و کشاورزی و عدم توسعه صنایع می‏باشد و در حقیقت بدون آب، زندگی و پیشرفت ممکن نیست. اقیانوس‏ها یکی از بزرگترین منابع ذخیره آب بوده ولی با داشتن حدود 5/3% وزنی از املاح مختلف در آب، استفاده مستقیم از این آب‏ها در بیشتر موارد امکان‏پذیر نمی‏باشد. درصد املاح محلول در اقیانوس‏ها و دریاها نسبت به عمق‏های مختلف متفاوت است. زیرا آب مصرفی در ساختمان‏های مسکونی و صنعت و کشاورزی، هر یک مشخصات خاصی دارند که با مشخصات آب اقیانوس‏ها و دریاها مطابقت نمی‏کند. لذا حذف قسمت اعظم املاح آب اقیانوس‏ها و انجام پاره‏ای تغییرات در ترکیبات آن‏ها قبل از مصرف، حتمی و ضروری است. مثلاً آب آشامیدنی نباید بیش از 1000 میلی‏گرم در لیتر املاح داشته باشد و یا آبی که در کشاورزی مصرف می‏شود حداکثر املاح مجاز آن 500 میلی‏گرم است. در صنعت نیز آب‏های سخت با املاح زیاد، علاوه بر خوردگی، با ایجاد رسوب در لوله‏‏ها و دستگاه‏ها، مشکلاتی در تأسیسات ایجاد کرده و سرمایه‏های هنگفتی را به هدر می‏دهند. به این ترتیب آب اقیانوس‏ها و دریاها با داشتن 35 گرم در لیتر از مواد محلول، به هیچ عنوان نمی‏تواند مستقیما در صنعت کشاورزی و شرب مورد استفاده قرار گیرند. از مهمترین املاحی که از آب اقیانوس‏ها برای شیرین کردن آن‏ها باید گرفته شود کلروسدیم است که به SALINITY معروف بوده و مقدار متوسط آن 34 گرم در لیتر می‏باشد. همچنین مقادیری از املاح کلسیم و منیزیم نیز ممکن است در این آب‏ها موجود باشند که بایستی حذف شوند ]1[.

در طراحی تأسیسات شیرین کردن آب‏های شور، دو مسئله اساسی زیر بیش از سایر مسائل باید مورد توجه قرار گیرد:

1) در اختیار داشتن مقادیر زیادی انرژی ارزان قیمت.

2) سرمایه‏گذاری قابل توجه اولیه در صورت استفاده از انرژی خورشید.

برای تفهیم مطالب فوق، مقدار انرژی لازم برای تهیه هر مترمکعب آب شیرین در حدود یک کیلووات‏ساعت است. البته باید در نظر داشت که در حین عمل مقداری انرژی تلف می‏شود که جلوگیری از آن امکان‏پذیر نمی‏باشد و لذا مقدار بیشتری انرژی برای تولید آب شیرین لازم است. در تهیه آب شیرین از آب دریاها، مراعات نکات اقتصادی اهمیت بسیاری دارد. به ویژه در مورد بخش کشاورزی باید دقت شود که قیمت تهیه آب شیرین از قیمت محصولات بدست آمده کشاورزی بیشتر نباشد و یا محصولات کشاورزی بیش از اندازه گران تمام نشوند. همچنین در طراحی تأسیسات و دستگاه‏های تهیه آب شیرین در نظر گرفتن موقعیت‏های محلی از نظر زمان و مکان و مصرف اهمیت فراوان دارد. موضوع شیرین کردن آب اقیانوس‏ها و دریاها امروزه مورد توجه اکثر کشورها قرار گرفته و این به دلیل اهمیت آب شیرین در مصارف گوناگون می‏باشد. مثلاً در نقاط گرمسیری برای برداشت یک تن یونجه حدود 760 مترمکعب و برای یک تن گندم حدود 8000 مترمکعب آب لازم است. همچنین برای پرورش یک تن گوشت گاو 31000 مترمکعب، در صنایع برای تهیه هر تن فولاد حدود 200 مترمکعب، برای لاستیک حدود 2500 مترمکعب و برای تهیه یک تن بنزین حدود 20 مترمکعب آب لازم است.

مقدار آب لازم برای هر نفر در نقاط مختلف دنیا متفاوت می‏باشد و در کشورهای کشاورزی مانند ایران حدود 900 مترمکعب در سال و در کشور‏های صنعتی این رقم به حدود 2700 مترمکعب در سال برای هر فرد می‏رسد. از این رقم مقدار ناچیزی برای شرب بوده و بقیه به مصرف خانگی وکشاورزی و صنعتی می‏رسد که قسمت اعظم آن آب شیرین (بدون نمک) می‏باشد.

در بعضی از مناطق و کشورها، انرژی خورشیدی تنها امید برای تهیه آب مناسب و ارزان قیمت بوده و جنبه حیاتی برای ساکنین منطقه دارد. در سال 1872 اولین بار در کشور شیلی، با استفاده از انرژی خورشیدی به میزان 20 مترمکعب در روز آب شیرین از آب دریا تهیه شد. اصول آب‏شیرین‏کن خورشیدی تقریباً مشابه تهیه آب شیرین در طبیعت می‏باشد که آب‏های تبخیر شده از سطح دریاها و اقیانوس‏ها، ابرها را بوجود می‏آورند. در این تبخیر و جابجایی طبیعی، مواد محلول از جمله نمک‏ها تبخیر نشده و لذا بارش بصورت برف و باران به حالت آب شیرین نازل می‏شود. آب شیرین را از طریق انجماد آب شور نیز می‏توان بدست آورد. زیرا در هنگام یخ بستن آب شور، نمک از آب جدا شده و پس از ذوب یخ‏ها آب شیرین حاصل می‏شود.

1-1-1-روش‏های تهیه آب شیرین

مهم‏ترین و مرسوم‏ترین روش‏های تهیه آب شیرین عبارتند از ]1[:

1)روش تقطیری که خود به انواع تقطیر ساده (یک مرحله‏ای)، تقطیر چند مرحله‏ای، تقطیر ناگهانی، تقطیر فشاری، تقطیر به روش متراکم گریز از مرکز و ... تقسیم‏‏بندی می‏شود.

2)روش الکترو دیالیز

3)روش مبادله‏کننده‏های یونی

4)روش تبرید و انجماد

چهار روش فوق بنام روش‏های اصلی آب‏شیرین‏کن‏ها مرسوم بوده مطالعات و تحقیقات کافی بر روی آن‏ها انجام شده و مورد بهره برداری قرار گرفته‏اند. بعلاوه روش‏های دیگری نیز برای شیرین کردن آب شور پیشنهاد شده‏اند که بعضی مورد استفاده قرار گرفته و بعضی مراحل تحقیق را می‏گذرانند. عمده‏ترین این روش‏ها عبارتند از:

5-روش استفاده از حلال‏ها

6- روش تراوش معکوس[1] یا روش OSMIONS که از دو لغت OSMOSEو IONS تشکیل شده است.

7-روش تصفیه دقیق یا فرا پالایش[2]

8-روش تقطیر در فشار بحرانی

9- روش انجماد در خلاء[3]

باید توجه داشت که بعضی از مواقع برای اینکه آب شیرین بدست آمده ارزان تمام شود چند روش را با هم تلفیق می‏نمایند که در این صورت نه تنها قیمت تمام شده آب پایین می‏آید، بلکه تلفات انرژی را نیز بحداقل می‏رساند به عبارت دیگر با این روش، از انرژی‏های تلف شده یک واحد، برای استفاده در واحدهای دیگر استفاده می‏شود.

نکته مهم دیگر این است که یکی از مهم‏ترین و پردردسر‏ترین اشکالات در دستگاه‏های تهیه آب شیرین، تشکیل رسوبات در جدار داخلی تأسیسات می‏باشد که بهتر است برای جلوگیری از افزایش انرژی لازم برای تهیه آب شیرین، و در نتیجه کاهش هزینه‏ها، و ادامه کار دستگاه‏ها با راندمان قبلی، از تشکیل رسوبات جلوگیری بعمل می‏آید. پیشنهادات مهم برای احتراز از تشکیل رسوبات در تأسیسات تهیه آب شیرین به قرار زیرند:

1- خارج ساختن املاحی که ایجاد رسوبات می‏کنند قبل از ورود آب خام به دستگاه‏ها

2-طرح دستگاه‏ها و انتخاب مواد متشکله آن، بطوریکه رسوبات مجال تشکیل شدن را نداشته باشند.

3- افزودن اسید به محیط عمل برای پایداری آب نسبت به رسوبات در دماهای بالا

4- افزودن موادی که مانع ایجاد رسوبات سخت شود مثل ترکیبات مختلف فسفات - نشاسته

5- کم کردن زمان توقف آب در سیستم، یعنی افزایش عمل سیرکولاسیون در سیستم

6-تهیه آب شیرین با استفاده از روش تقطیر


 

فهرست مطالب

 

فصل اول.. 1

سیستم‏های تهیه آب شیرین خورشیدی، دستگاه‏های تقطیركن و لوله‏های حرارتی... 1

1-1-سیستم‏های تهیه آب‏شیرین‏کن خورشیدی و دستگاه‏های تقطیر. 2

1-1-1-روش‏های تهیه آب شیرین.. 4

1-1-2-آب‏شیرین‏کن تقطیری چند مرحله‏ای.. 7

1-1-3-معرفی و مقایسه سایر انواع آب‏شیرین‏کن‏های خورشیدی.. 8

1-2-لوله‏هاي حرارتي.. 13

1-2-1-نحوه کار لوله‏هاي حرارتي.. 14

1-2-2-انواع لوله‏های حرارتی.. 15

1-2-3-مکانيزم عمل.. 22

1-2-4-کاربرد لوله‏های حرارتی.. 26

1-2-5-محدودیت‏های انتقال حرارت در لوله‏های گرمایی.. 28

1-2-6-مواد سازنده لوله‏های گرمایی و روش‏های ساخت آن.. 31

1-2-7-پارامترهاي مؤثر بر عملکرد لوله حرارتي نوساني.. 32

1-3-مروری بر فصل‏های پایان نامه. 45

1-4-ویژگی منحصر به فرد تحقیق.. 46

فصل دوم.. 47

مروری بر کارهای انجام شده در زمینه آب‏شیرین‏کن‏های خورشیدی... 47

2-1-مقدمه. 48

2-2-آب‏شیرین‏کن فعال.. 48

2-3-آب‏شیرین‏کن فعال دما بالا. 48

2-3-1-آب‏شیرین‏کن متصل شده به کلکتور تخت... 49

2-3-2-آب‏شیرین‌کن خورشیدی همراه با متمرکزکننده سهموی.. 58

2-3-3-آب‌شیرین‌کن خورشیدی جفت شده با لوله خلاء 62

2-3-4-آب‌شیرین‌کن خورشیدی جفت شده با لوله گرمایی.. 64

2-3-5-دستگاه تقطیر خورشیدی کوپل شده با سیستم پی وی-تی هیبرید. 66

فصل سوم.. 69

دستگاه آب‏شیرین‏کن خورشیدی نمونه آزمایشگاهی... 69

3-1- مقدمه. 70

3-2- مدل آزمايشگاهي بكار رفته. 70

3-2-1- مخزن آب.. 71

3-2-2- کلکتور با لوله‏های حرارتی نوسانی.. 71

3-3-سیستم خلاء استفاده شده 73

3-4-نحوه پركردن سيستم. 75

3-5-نحوه انجام آزمايش.... 76

فصل چهارم.. 77

نتایج... 77

4-1-تغییرات دما 78

4-2-نسبت پرکنندگی PHP. 80

4-3-تأثیر عمق آب.. 81

4-4-تأثیر زاویه شیب کلکتور صفحه تخت... 82

4-5-تحلیل اقتصادی آب‏شیرین‏کن خورشیدی.. 83

4-6-تحلیل عدم قطیعت... 86

فصل پنجم.. 88

نتیجه‏گیری و پیشنهادها برای ادامه کار. 88

5-1-نتیجه‏گیری.. 89

5-2-پیشنهادها برای ادامه کار 90

مراجع.. 91

  1. Abstract.. 95


مبلغ قابل پرداخت 15,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۹ مهر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 893

برچسب های مهم

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/01/27 بسم الله الرحمن الرحیم سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و ...

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

بسم الله الرحمن الرحیم*نکته مهم*لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را مطالعه کنید و سوالات متداول و دیدگاه های کاربران به همراه پاسخ های داده شده را با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از پشتیبانی میپرسید ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نیست. متاسفانه بعضی افراد با کپی تبلیغات کتاب ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 اردیبهشت 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی کم در ...

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

بلند قامت بودن یک امتیاز بزرگ برای شماست! سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا شوید چند تا نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم همانطور که تو اینستاگرام(khosh.andam@)نوشتم خیلی اتفاقی با این متد آشنا ...

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

مجموعه ی آموزش تعمیر لامپ کم مصرف (از مبتدی تا

مجموعه ی آموزش تعمیر لامپ کم مصرف (از مبتدی تا

کتاب آموزش تعمیر لامپ کم مصرف همانطور كه مي دانيد لامپ هاي كم مصرف بعد از مدتي ديگر روشن نمي شوند و نياز به تعمير دارند در بيشتر اين موارد مي توان با ساده ترين وسايل لامپ را در منزل تعمير كرد این مجموعه دارای 5 کتاب است که در آن نحوه عملکرد و روش های عیب یابی لامپ کم ...

کسب و کار اینترنتی با درآمد میلیونی

کسب و کار اینترنتی با درآمد میلیونی

کسب و کار اینترنتی با درآمد میلیونی + تضمینی روی لینک زیر کلیک نمایید و این فایل را رایگان دانلود نمایید از سایت یا وبلاگ خود درآمد میلیونی کسب نمایید همین آلان استخدام شوید و شروع به کار کنید و درآمد کسب نمایید. بدون نیاز به تخصصی خاص، ساده و راحت با ...

نرم افزار محاسبه سود انواع سپرده کوتاه مدت عادی و

نرم افزار محاسبه سود انواع سپرده کوتاه مدت عادی و

اولین و تنها نرم افزار محاسبه سود سپرده های کوتاه مدت به صورت واریز و برداشت منظم و نامنظم با رابط کاربری آسان برای عموم کاربران رایانه و تلفن همراه بانکداری در ایران یکی از پرسود ترین مشاغل و امیدوارترین صنعت در بورس ایران برای کسب سود است. بانک از جمله صنعت‌های پرپتانسیل ...

دانش خانواده و جمعیت - جمعی از نویسندگان - عمومی

«دانش خانواده و جمعیت» دانشگاه پیام نور کامل به همراه تست های رسمی این درس از سال تحصیلی 92 تا سال 96 بازدید کننده گرامی توجه فرمایید قیمت این محصول در اکثر فروشگاه ها با تعداد صفحه های کمتر در حدود 10 هزار تومان است که در وب سایت جزوه سرا با تخفیف تابستانی ...

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

کتاب ارزشمند ونایاب گنج نامه شیخ بهایی واحمد وزیر دانلود کتاب نسخه نامه احمد وزیری (گنجنامه شیخ بهایی) با ۲۱۰۲ سند و نسخه معتبر نسخه نامه احمد وزیرکتابی جهت کاوش وتحقیق و پژوهش در علم گنج پژوهی برای محققین این علوم کهن شامل ۲۰۷ صفحه و بابیش از هزاران سند ...

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی وفیک را یک جادریافت کنیدهرکدام از این نرم افزار ها در اینترنت و کافه بازاربه قیمت خیلی بالایی بفروش میرسند. نکته: پورسانت بازاریابی این محصول 60% است نسخه ی 100%تست شده با توجه به فیلترینگ تلگرام 15 اردیبهشت ...

دانش خانواده و جمعیت - جمعی از نویسندگان - عمومی

«دانش خانواده و جمعیت» دانشگاه پیام نور کامل به همراه تست های رسمی این درس از سال تحصیلی 92 تا سال 96 بازدید کننده گرامی توجه فرمایید قیمت این محصول در اکثر فروشگاه ها با تعداد صفحه های کمتر در حدود 10 هزار تومان است که در وب سایت جزوه سرا با تخفیف تابستانی ...

کتاب افزایش ممبر کانال تلگرام

کتاب افزایش ممبر کانال تلگرام

افزایش اعضای کانال تلگرام ، مهمترین دغدغه صاحبان کانال در این شبکه اجتماعی موبایلی است.در این مطلب موثرترین روش های افزایش اعضای کانال تلگرام را به شما آموزش خواهیم داد. در ابتدا ذکر این نکته لازم به نظر می رسد که افزایش اعضای کانال تلگرام ( Telegram ) با روش های غیر معمول ...

مقاله پرسش مهر 98-97رئیس جمهور

مقاله پرسش مهر 98-97رئیس جمهور

دانلود مقاله پرسش مهر 98-97 رئیس جمهور بهترین نمونه پرسش مهر نوزدهم سالتحصیلی 98-1397 دانلود مقاله پرسش مهر 98-97 رئیس جمهور بهترین نمونه پرسش مهر نوزدهم سالتحصیلی 98-1397 با فرمت ورد و قابل ویرایش در 25 صفحه.این مقاله پرسش مهر بسیار کامل و آماده می باشد و محتواتش فهرست وار در زیر ...

پاسخ به پرسش مهر 97رئیس جمهور

پاسخ به پرسش مهر 97رئیس جمهور

دانلود مقاله پاسخ به پرسش مهر 97 رئیس جمهور با فرمت ورد و قابل ویرایش در 21 صفحه به صورت کامل و دقیق در رابطه با پرسش مهر نوزدهم رئیس جمهور 98-1397 مقاله پاسخ به پرسش مهر 97 رئیس جمهور بسیار کامل و دقیق و قابل ویرایش و قابل ارائه به صورت مقاله در جشنواره ها و مسابقات آموزش و پرورش ...

مجموعه -صفر تا صد راه اندازی کارگاه جوراب

نام محصول: مجموعه صفرتاصد راه اندازی کارگاه جوراب بافی تهیه کننده: دوران راهبی انتشار: وبسایت بچه‌های نساجی دانشگاه یزد فرمت محصول: کتاب الکترونیکی(PDF) + ویدئو MP4 قابل پخش در: موبایل، تبلت، کامپیوتر و ... مخاطب این بسته آموزشی: تمام افراد مبتدی که حداقل سرمایه ...

دانلود کتاب آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار همراه

دانلود کتاب آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار همراه

محتوای این مجموعه کامل آموزش خوشنویسی: 1- آموزش خوشنویسی با خودکار 2-سرمشق های خوشنویسی 3- آموزش خط تحریری 4-آداب خوش نویسی فايده اول خوشنويسی: كه روحي و دروني است ٬رويت خط زيبا موجب بهجت روحي و حظ معنوي مي شود و البته بهره معنوي خوشنويس مضاعف و مبتدا است و آثار و بركاتي ...

دانلود کتاب مجربات باقر(نایاب)

دانلود کتاب مجربات باقر(نایاب)

همانطور که شاهد هستیم امروزه کتابهای دعا وطب سنتی در بازار زیادند اما متاسفانه به دلیل سخت ونا مفهوم یا نا قص بودن یا حتی غیر عملی بودن دستورات اینگونه کتابها ابدا قابل استفاده نیستند : جای تعجب اینجاست که با وجود غنی بودن علوم قرآن واهل بیت علیهم السلام در این زمینه ها ...

دانلود مقاله پرسش مهر 97 رئیس جمهور

دانلود مقاله پرسش مهر 97 رئیس جمهور

دانلود مقاله پرسش مهر 97 رئیس جمهور با فرمت ورد و قابل ویرایش در 22صفحه با موضوع در این بخش می توانید دانلود مقاله پرسش مهر رئیس جمهور با موضوع را به صورت دقیق و کامل انجام داده و از این فروشگاه خرید کنید. برای دانلود مقاله پرسش مهر رئیس جمهور با موضوع می توانید ...

دانلود کتاب حقوق اساسی 3 - منوچهر طباطبایی موتمنی

دانلود کتاب حقوق اساسی 3 - منوچهر طباطبایی موتمنی

دانلود کتاب حقوق اساسی 3 تالیف منوچهر طباطبایی موتمنی منبع رشته حقوق پیام نور ورودی های 95 به بعد شامل 287 صفحه در قالب فایل pdf طبق لیست حذفیات باب 2 و 3 و 5 مطالعه شود. ...

چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ارزان

چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ارزان

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ارزان کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ارزان خیلی از وقت ها دوست داشته اید شخص و یا همسر خود را عشق خود نمایید. عاشق شدن به تمام معنا، طوری که هیچ کسی را به اندازه شما دوست نداشته باشد شما را کامل قبول ...

بازگردانی پیامک های حذف شده- ریکاوری پیامک ۱۰۰٪

بازگردانی پیامک های حذف شده- ریکاوری پیامک ۱۰۰٪

برنامه بازیابی پیامک های حذف شده -ﺭﯾﮑﺎﻭﺭﯼ ﭘﯿﺎﻣﮏ ↪ ۱۰۰٪ عملی ﺍﮔﺮ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﭘﯿﺎﻣﮏ ﻫﺎﯾﺘﺎﻥ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﮔﻮﺷﯽ ﻣﻮﺑﺎﯾﻠﺘﺎﻥ ﭘﺎﮎ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﯾﻦ ﭘﯿﺎﻣﮏ ﻫﺎﺍﻫﻤﯿﺖ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﻤﺎ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺍﻧﺪ, ﺣﺘﻤﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﭼﺎﺭﻩ ﮐﺎﺭ ﺷﻤﺎ ﺧﻮﺍﻫﺪ ...

دانلود منبع درس حقوق محیط زیست - ورودی های 95 رشته

دانلود منبع درس حقوق محیط زیست - ورودی های 95 رشته

دانلود منبع درس حقوق محیط زیست حقوق محیط زیست بین الملل جلد اول منبع ورودی های 95 رشته حقوق پیام نور نوشته حسن مرادی شامل 148 صفحه با فرمت pdf طبق لیست حذفیات فصل های 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 7 و 9 مطالعه شود. ...

سوال عملی Excel با جواب

سوال عملی Excel با جواب

دانلود نمونه سوال عملی اکسل همراه با جواب تشریحی تعداد فایل فشرده : 2 نوع فایل : Zip ...

آموزش برنامه نویسی آردوینو

آموزش برنامه نویسی آردوینو

معرفی آردوینو : آردوینو یکی از معروف ترین platform های متن باز است که روی برد های خود از میکروکنترلر های AVR و ARM شرکت atmel استفاده کرده است . هدف اردوینو استفاده از مدار چاپی واحد بود که توانست باعث شود توزیع دهنگان این platform باهم به اشتراک گذاری کد ها و شماتیک پروژه ی ...

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

برنامه تماس و ارسال پیام رایگان به دیگران با شماره ناشناس به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت به وسیله این برنامه میتوانید با شماره دلخواه خود به دیگران زنگ بزنید. یعنی زمانی که شما با دیگران تماس می گیرید شماره دلخواهی که شما در برنامه وارد کرده اید برای شخصی که ...

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "بهترین سایت خرید پروژه، تحقیق و مقاله آماده" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما