تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

بهترین سایت خرید پروژه، تحقیق و مقاله آماده

فروشگاه جامع خرید پروژه و مقاله آماده دانشجویی

فروش پوشاک استوک مارک دار
http://kia-ir.ir

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

محبوب ترین ها

پرفروش ترین ها

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

برچسب های مهم

فازي، تشخيص عيبنیروگاه دودکش خورشیدیپروژه آماده جوشکاری پلاستیک هاكشش، مفتول مربع، كرانه فوقاني، قالب بهينه.توليد همزمان، ميكروتوربين، شرايط غير استاندارد، بهينه سازي،رطوبت دهي. فایل ورد به همراه محاسبات کاملدانلود حل المسائل کتاب مکانیک و کنترل در رباتیک نوشته جان کریگ ویرایش سومدانلود پروژه جاوا, پروژه ATM, پروژه ATM به زبان جاوا, پروژه جاوا, پروژه دستگاه خودپرداز, پروژه عابربانکCMS چیست؟, آموزش نصب وردپرس, آموزش وردپرس, سیستم مدیریت محتوا, سیستم مدیریت محتوای وردپرس, سیستم های مدیریت محتوا, سیستم های مدیریت محتوا چیست, طراحی قالب وردپرس, مدیریت محتوای وب, مدیریت وب سایت, مقالات رشته کامپیوتر, وردپرس چیست, پایان نامه رشته کامپیوتIMAGE PROCESSING, استخراج متن از تصویر, استخراج متن از عکس, تبدیل تصویر به متن, دانلود پایان نامه, دانلود پایان نامه پردازش تصویر, دانلود پروژه, دانلود پروژه OCR, دانلود پروژه دانشجویی, دانلود پروژه پردازش تصویر, دانلود پروژه کامپیوتر, دانلود کتاب مهندسی

آمار بازدید سایت

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 71
  • بازدید دیروز : 485
  • بازدید کل : 451678

پروژه آماده: بررسی تجربی آب شیرین کن حرارتی با استفاده از لوله حرارتی و پارامترهای مختلف آنها (108 صفحه فایل ورد - word)


پروژه آماده: بررسی تجربی آب شیرین کن حرارتی با استفاده از لوله حرارتی و پارامترهای مختلف آنها (108 صفحه فایل ورد - word)

 

-سیستم‏های تهیه آب‏ شیرین ‏کن خورشیدی و دستگاه‏های تقطیر

کمبود آب یکی از مهمترین عوامل محدودکننده محیط زندگی و کشاورزی و عدم توسعه صنایع می‏باشد و در حقیقت بدون آب، زندگی و پیشرفت ممکن نیست. اقیانوس‏ها یکی از بزرگترین منابع ذخیره آب بوده ولی با داشتن حدود 5/3% وزنی از املاح مختلف در آب، استفاده مستقیم از این آب‏ها در بیشتر موارد امکان‏پذیر نمی‏باشد. درصد املاح محلول در اقیانوس‏ها و دریاها نسبت به عمق‏های مختلف متفاوت است. زیرا آب مصرفی در ساختمان‏های مسکونی و صنعت و کشاورزی، هر یک مشخصات خاصی دارند که با مشخصات آب اقیانوس‏ها و دریاها مطابقت نمی‏کند. لذا حذف قسمت اعظم املاح آب اقیانوس‏ها و انجام پاره‏ای تغییرات در ترکیبات آن‏ها قبل از مصرف، حتمی و ضروری است. مثلاً آب آشامیدنی نباید بیش از 1000 میلی‏گرم در لیتر املاح داشته باشد و یا آبی که در کشاورزی مصرف می‏شود حداکثر املاح مجاز آن 500 میلی‏گرم است. در صنعت نیز آب‏های سخت با املاح زیاد، علاوه بر خوردگی، با ایجاد رسوب در لوله‏‏ها و دستگاه‏ها، مشکلاتی در تأسیسات ایجاد کرده و سرمایه‏های هنگفتی را به هدر می‏دهند. به این ترتیب آب اقیانوس‏ها و دریاها با داشتن 35 گرم در لیتر از مواد محلول، به هیچ عنوان نمی‏تواند مستقیما در صنعت کشاورزی و شرب مورد استفاده قرار گیرند. از مهمترین املاحی که از آب اقیانوس‏ها برای شیرین کردن آن‏ها باید گرفته شود کلروسدیم است که به SALINITY معروف بوده و مقدار متوسط آن 34 گرم در لیتر می‏باشد. همچنین مقادیری از املاح کلسیم و منیزیم نیز ممکن است در این آب‏ها موجود باشند که بایستی حذف شوند ]1[.

در طراحی تأسیسات شیرین کردن آب‏های شور، دو مسئله اساسی زیر بیش از سایر مسائل باید مورد توجه قرار گیرد:

1) در اختیار داشتن مقادیر زیادی انرژی ارزان قیمت.

2) سرمایه‏گذاری قابل توجه اولیه در صورت استفاده از انرژی خورشید.

برای تفهیم مطالب فوق، مقدار انرژی لازم برای تهیه هر مترمکعب آب شیرین در حدود یک کیلووات‏ساعت است. البته باید در نظر داشت که در حین عمل مقداری انرژی تلف می‏شود که جلوگیری از آن امکان‏پذیر نمی‏باشد و لذا مقدار بیشتری انرژی برای تولید آب شیرین لازم است. در تهیه آب شیرین از آب دریاها، مراعات نکات اقتصادی اهمیت بسیاری دارد. به ویژه در مورد بخش کشاورزی باید دقت شود که قیمت تهیه آب شیرین از قیمت محصولات بدست آمده کشاورزی بیشتر نباشد و یا محصولات کشاورزی بیش از اندازه گران تمام نشوند. همچنین در طراحی تأسیسات و دستگاه‏های تهیه آب شیرین در نظر گرفتن موقعیت‏های محلی از نظر زمان و مکان و مصرف اهمیت فراوان دارد. موضوع شیرین کردن آب اقیانوس‏ها و دریاها امروزه مورد توجه اکثر کشورها قرار گرفته و این به دلیل اهمیت آب شیرین در مصارف گوناگون می‏باشد. مثلاً در نقاط گرمسیری برای برداشت یک تن یونجه حدود 760 مترمکعب و برای یک تن گندم حدود 8000 مترمکعب آب لازم است. همچنین برای پرورش یک تن گوشت گاو 31000 مترمکعب، در صنایع برای تهیه هر تن فولاد حدود 200 مترمکعب، برای لاستیک حدود 2500 مترمکعب و برای تهیه یک تن بنزین حدود 20 مترمکعب آب لازم است.

مقدار آب لازم برای هر نفر در نقاط مختلف دنیا متفاوت می‏باشد و در کشورهای کشاورزی مانند ایران حدود 900 مترمکعب در سال و در کشور‏های صنعتی این رقم به حدود 2700 مترمکعب در سال برای هر فرد می‏رسد. از این رقم مقدار ناچیزی برای شرب بوده و بقیه به مصرف خانگی وکشاورزی و صنعتی می‏رسد که قسمت اعظم آن آب شیرین (بدون نمک) می‏باشد.

در بعضی از مناطق و کشورها، انرژی خورشیدی تنها امید برای تهیه آب مناسب و ارزان قیمت بوده و جنبه حیاتی برای ساکنین منطقه دارد. در سال 1872 اولین بار در کشور شیلی، با استفاده از انرژی خورشیدی به میزان 20 مترمکعب در روز آب شیرین از آب دریا تهیه شد. اصول آب‏شیرین‏کن خورشیدی تقریباً مشابه تهیه آب شیرین در طبیعت می‏باشد که آب‏های تبخیر شده از سطح دریاها و اقیانوس‏ها، ابرها را بوجود می‏آورند. در این تبخیر و جابجایی طبیعی، مواد محلول از جمله نمک‏ها تبخیر نشده و لذا بارش بصورت برف و باران به حالت آب شیرین نازل می‏شود. آب شیرین را از طریق انجماد آب شور نیز می‏توان بدست آورد. زیرا در هنگام یخ بستن آب شور، نمک از آب جدا شده و پس از ذوب یخ‏ها آب شیرین حاصل می‏شود.

1-1-1-روش‏های تهیه آب شیرین

مهم‏ترین و مرسوم‏ترین روش‏های تهیه آب شیرین عبارتند از ]1[:

1)روش تقطیری که خود به انواع تقطیر ساده (یک مرحله‏ای)، تقطیر چند مرحله‏ای، تقطیر ناگهانی، تقطیر فشاری، تقطیر به روش متراکم گریز از مرکز و ... تقسیم‏‏بندی می‏شود.

2)روش الکترو دیالیز

3)روش مبادله‏کننده‏های یونی

4)روش تبرید و انجماد

چهار روش فوق بنام روش‏های اصلی آب‏شیرین‏کن‏ها مرسوم بوده مطالعات و تحقیقات کافی بر روی آن‏ها انجام شده و مورد بهره برداری قرار گرفته‏اند. بعلاوه روش‏های دیگری نیز برای شیرین کردن آب شور پیشنهاد شده‏اند که بعضی مورد استفاده قرار گرفته و بعضی مراحل تحقیق را می‏گذرانند. عمده‏ترین این روش‏ها عبارتند از:

5-روش استفاده از حلال‏ها

6- روش تراوش معکوس[1] یا روش OSMIONS که از دو لغت OSMOSEو IONS تشکیل شده است.

7-روش تصفیه دقیق یا فرا پالایش[2]

8-روش تقطیر در فشار بحرانی

9- روش انجماد در خلاء[3]

باید توجه داشت که بعضی از مواقع برای اینکه آب شیرین بدست آمده ارزان تمام شود چند روش را با هم تلفیق می‏نمایند که در این صورت نه تنها قیمت تمام شده آب پایین می‏آید، بلکه تلفات انرژی را نیز بحداقل می‏رساند به عبارت دیگر با این روش، از انرژی‏های تلف شده یک واحد، برای استفاده در واحدهای دیگر استفاده می‏شود.

نکته مهم دیگر این است که یکی از مهم‏ترین و پردردسر‏ترین اشکالات در دستگاه‏های تهیه آب شیرین، تشکیل رسوبات در جدار داخلی تأسیسات می‏باشد که بهتر است برای جلوگیری از افزایش انرژی لازم برای تهیه آب شیرین، و در نتیجه کاهش هزینه‏ها، و ادامه کار دستگاه‏ها با راندمان قبلی، از تشکیل رسوبات جلوگیری بعمل می‏آید. پیشنهادات مهم برای احتراز از تشکیل رسوبات در تأسیسات تهیه آب شیرین به قرار زیرند:

1- خارج ساختن املاحی که ایجاد رسوبات می‏کنند قبل از ورود آب خام به دستگاه‏ها

2-طرح دستگاه‏ها و انتخاب مواد متشکله آن، بطوریکه رسوبات مجال تشکیل شدن را نداشته باشند.

3- افزودن اسید به محیط عمل برای پایداری آب نسبت به رسوبات در دماهای بالا

4- افزودن موادی که مانع ایجاد رسوبات سخت شود مثل ترکیبات مختلف فسفات - نشاسته

5- کم کردن زمان توقف آب در سیستم، یعنی افزایش عمل سیرکولاسیون در سیستم

6-تهیه آب شیرین با استفاده از روش تقطیر


 

فهرست مطالب

 

فصل اول.. 1

سیستم‏های تهیه آب شیرین خورشیدی، دستگاه‏های تقطیركن و لوله‏های حرارتی... 1

1-1-سیستم‏های تهیه آب‏شیرین‏کن خورشیدی و دستگاه‏های تقطیر. 2

1-1-1-روش‏های تهیه آب شیرین.. 4

1-1-2-آب‏شیرین‏کن تقطیری چند مرحله‏ای.. 7

1-1-3-معرفی و مقایسه سایر انواع آب‏شیرین‏کن‏های خورشیدی.. 8

1-2-لوله‏هاي حرارتي.. 13

1-2-1-نحوه کار لوله‏هاي حرارتي.. 14

1-2-2-انواع لوله‏های حرارتی.. 15

1-2-3-مکانيزم عمل.. 22

1-2-4-کاربرد لوله‏های حرارتی.. 26

1-2-5-محدودیت‏های انتقال حرارت در لوله‏های گرمایی.. 28

1-2-6-مواد سازنده لوله‏های گرمایی و روش‏های ساخت آن.. 31

1-2-7-پارامترهاي مؤثر بر عملکرد لوله حرارتي نوساني.. 32

1-3-مروری بر فصل‏های پایان نامه. 45

1-4-ویژگی منحصر به فرد تحقیق.. 46

فصل دوم.. 47

مروری بر کارهای انجام شده در زمینه آب‏شیرین‏کن‏های خورشیدی... 47

2-1-مقدمه. 48

2-2-آب‏شیرین‏کن فعال.. 48

2-3-آب‏شیرین‏کن فعال دما بالا. 48

2-3-1-آب‏شیرین‏کن متصل شده به کلکتور تخت... 49

2-3-2-آب‏شیرین‌کن خورشیدی همراه با متمرکزکننده سهموی.. 58

2-3-3-آب‌شیرین‌کن خورشیدی جفت شده با لوله خلاء 62

2-3-4-آب‌شیرین‌کن خورشیدی جفت شده با لوله گرمایی.. 64

2-3-5-دستگاه تقطیر خورشیدی کوپل شده با سیستم پی وی-تی هیبرید. 66

فصل سوم.. 69

دستگاه آب‏شیرین‏کن خورشیدی نمونه آزمایشگاهی... 69

3-1- مقدمه. 70

3-2- مدل آزمايشگاهي بكار رفته. 70

3-2-1- مخزن آب.. 71

3-2-2- کلکتور با لوله‏های حرارتی نوسانی.. 71

3-3-سیستم خلاء استفاده شده 73

3-4-نحوه پركردن سيستم. 75

3-5-نحوه انجام آزمايش.... 76

فصل چهارم.. 77

نتایج... 77

4-1-تغییرات دما 78

4-2-نسبت پرکنندگی PHP. 80

4-3-تأثیر عمق آب.. 81

4-4-تأثیر زاویه شیب کلکتور صفحه تخت... 82

4-5-تحلیل اقتصادی آب‏شیرین‏کن خورشیدی.. 83

4-6-تحلیل عدم قطیعت... 86

فصل پنجم.. 88

نتیجه‏گیری و پیشنهادها برای ادامه کار. 88

5-1-نتیجه‏گیری.. 89

5-2-پیشنهادها برای ادامه کار 90

مراجع.. 91

  1. Abstract.. 95


مبلغ قابل پرداخت 15,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۹ مهر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 416

برچسب های مهم

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) فیک کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و با قیمتی کم در برابر قیمت های بالای دیگر، دریافت ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نیست. متاسفانه بعضی افراد با کپی تبلیغات کتاب ...

کسب و کار اینترنتی با درآمد میلیونی

کسب و کار اینترنتی با درآمد میلیونی

کسب و کار اینترنتی با درآمد میلیونی + تضمینی همین آلان استخدام شوید و شروع به کار کنید و درآمد کسب نمایید. بدون نیاز به تخصصی خاص، ساده و راحت با ترفندی متفاوت تر از همه ی روش ها. تضمین ما : اگر واقعا این آموزش ارزش این مبلغ را نداشت با ما تماس بگیرید تا مبلغ را برگشت دهیم ...

نرم افزار ممبر پلاس (ویژه) با ۸۰ درصد تخفیف

نرم افزار ممبر پلاس (ویژه) با ۸۰ درصد تخفیف

آموزش افزایش ممبر واقعی و ایرانی کانال تلگرام (80 درصد تخفیف ویژه) یکی از امکانات پرطرفدار تلگرام قابلیت ساختن کانال است . شما می توانید کانال خود را بسازید و مطالب مورد نظر خود را با اعضای (ممبر) کانال خود به اشتراک بگذارید یا اینکه محصول مورد نظر خود را برای فروش قرار ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 28 اسفند 1395 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای شناسایی ...

مجموعه ی آموزش تعمیر لامپ کم مصرف (از مبتدی تا

مجموعه ی آموزش تعمیر لامپ کم مصرف (از مبتدی تا

کتاب آموزش تعمیر لامپ کم مصرف همانطور كه مي دانيد لامپ هاي كم مصرف بعد از مدتي ديگر روشن نمي شوند و نياز به تعمير دارند در بيشتر اين موارد مي توان با ساده ترين وسايل لامپ را در منزل تعمير كرد این مجموعه دارای 5 کتاب است که در آن نحوه عملکرد و روش های عیب یابی لامپ کم ...

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

کتاب افزایش ممبر کانال تلگرام

کتاب افزایش ممبر کانال تلگرام

افزایش اعضای کانال تلگرام ، مهمترین دغدغه صاحبان کانال در این شبکه اجتماعی موبایلی است.در این مطلب موثرترین روش های افزایش اعضای کانال تلگرام را به شما آموزش خواهیم داد. در ابتدا ذکر این نکته لازم به نظر می رسد که افزایش اعضای کانال تلگرام ( Telegram ) با روش های غیر معمول ...

کسب درآمد 300000 تومان در خانه در کمتر از 30 دقیقه

کسب درآمد 300000 تومان در خانه در کمتر از 30 دقیقه

سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و شیفت هم باشد میتواند در روز 40000 تومان درآمد کسب کند که ...

نرم افزار محاسبه سود انواع سپرده کوتاه مدت عادی و

نرم افزار محاسبه سود انواع سپرده کوتاه مدت عادی و

اولین و تنها نرم افزار محاسبه سود سپرده های کوتاه مدت به صورت واریز و برداشت منظم و نامنظم با رابط کاربری آسان برای عموم کاربران رایانه و تلفن همراه بانکداری در ایران یکی از پرسود ترین مشاغل و امیدوارترین صنعت در بورس ایران برای کسب سود است. بانک از جمله صنعت‌های پرپتانسیل ...

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی وفیک را یک جادریافت کنیدهرکدام از این نرم افزار ها در اینترنت و کافه بازاربه قیمت خیلی بالایی بفروش میرسند. نکته: پورسانت بازاریابی این محصول 60% است جدیدترین نسخه:اپدیت 28 اسفند1395 کسب درامد میلیونی از ...

دریافت پیام های دیگران در گوشی شما

دریافت پیام های دیگران در گوشی شما

-بسم الله الرحمن الرحیم- شاید بارها و بارها برای شما عزیزان پیش آمده باشد که بخواهید اس ام اس های دیگران را بخوانید و از آن ها آگاه شوید. به همین منظور، ما نرم افزاری را برای شما دوستان عزیز، آماده دانلود کردیم که شما با استفاده از آن، همه ی پیامک های شخص مورد نظر برای شما ...

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از اینترنت آموزش ساختن فروشگاه اینترنتی آموزش فروشگاه اینترنتی به عنوان هدیه فقط 3000 نسخه به فروش میرسد و دیگه به هیچ عنوان به فروش نمیرسد تعداد موجود = 25 عدد تخفیف ویژه 40 درصدی تا پایان امشب جوانان جویای کار بشتابید فرصت محدوده بدون نیاز به ...

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

برنامه تماس و ارسال پیام رایگان به دیگران با شماره دلخواه خود(هرشماره) به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت اگر هدف شما، کسب درآمد می باشد، حتما توصیه می کنیم کانال زیر رو تو تلگرامتون ببینید. لازم نیست عضو کانال بشین. عبارت Miliooni@ رو توی جستجوی تلگرامتون بزنید و روی کانال ...

آموزش برنامه نویسی آردوینو

آموزش برنامه نویسی آردوینو

معرفی آردوینو : آردوینو یکی از معروف ترین platform های متن باز است که روی برد های خود از میکروکنترلر های AVR و ARM شرکت atmel استفاده کرده است . هدف اردوینو استفاده از مدار چاپی واحد بود که توانست باعث شود توزیع دهنگان این platform باهم به اشتراک گذاری کد ها و شماتیک پروژه ی ...

بازگردانی پیامک های حذف شده- ریکاوری پیامک ۱۰۰٪

بازگردانی پیامک های حذف شده- ریکاوری پیامک ۱۰۰٪

برنامه بازیابی پیامک های حذف شده -ﺭﯾﮑﺎﻭﺭﯼ ﭘﯿﺎﻣﮏ ↪ ۱۰۰٪ عملی ﺍﮔﺮ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﭘﯿﺎﻣﮏ ﻫﺎﯾﺘﺎﻥ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﮔﻮﺷﯽ ﻣﻮﺑﺎﯾﻠﺘﺎﻥ ﭘﺎﮎ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﯾﻦ ﭘﯿﺎﻣﮏ ﻫﺎﺍﻫﻤﯿﺖ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﻤﺎ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺍﻧﺪ, ﺣﺘﻤﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﭼﺎﺭﻩ ﮐﺎﺭ ﺷﻤﺎ ﺧﻮﺍﻫﺪ ...

دانلود کتاب چشم طلایی (بزرگترین منبع گنج یابی )

دانلود کتاب چشم طلایی (بزرگترین منبع گنج یابی )

دانلود کتاب چشم طلایی ، بزرگترین مرجع گنج یابی و دفینه ها کتاب چشم طلایی اولین و بزرگترین مرجع کامل اثار و علائم دفینه : دانلود الکترونیکی کتاب چشم طلایی اسکن گرفته شده از روی خود کتاب 312 صفحه رنگی کامل دانلود کتاب چشم طلایی اولین مرجع کامل اثار و علائم دفینه(به صورت کاملا ...

آموزش کسب درآمد از اینترنت

آموزش کسب درآمد از اینترنت

آیا می دانید؟ یک راز مهم در مورد سایت های کسب درآمد از اینترنت که ممکن است ندانید. می دانید چرا سایت های مختلفی که دیده اید نتوانسته اند به شما کمک کنند کسب درآمد کنید؟حقیقت این است که اکثر این سایت های آموزشی برای کسب درآمد در اینترنت توسط ...

مجموعه -صفر تا صد راه اندازی کارگاه جوراب

مجموعه -صفر تا صد راه اندازی کارگاه جوراب

نام محصول: مجموعه صفرتاصد راه اندازی کارگاه جوراب بافی تهیه کننده: دوران راهبی انتشار: وبسایت بچه‌های نساجی دانشگاه یزد فرمت محصول: کتاب الکترونیکی(PDF) + ویدئو MP4 قابل پخش در: موبایل، تبلت، کامپیوتر و ... مخاطب این بسته آموزشی: تمام افراد مبتدی که حداقل سرمایه 5 میلیونی ...

دانلود مقالات علمی شـــمــــا از سیویلیکا (1000

دانلود مقالات علمی شـــمــــا از سیویلیکا (1000

برای دانلود اصل فایل مقاله از سایت سیویلیکا آدرس لینک مقاله و یا مقالات را به همراه شماره تراکنش (ها) به ایمیل مدیریت فروشگاه ارسال نمایید.در ضمن پژوهشگرانی که از این امکان جهت دانلود مقالات خود بیشتر استفاده نمایند شامل تخفیف در ازای 6 در خواست تنها هزینه 5 مقاله را پرداخت می ...

کسب و کار اینترنتی در منزل

کسب و کار اینترنتی در منزل

کسب درآمد میلیونی اینترنتی و تضمینی در منزل جدید ترین و مطمئن ترین روش کسب درآمد در سال 1394 تعهد و ضمانت ما : در عرض فقط یک ساعت اول کسب درآمد نمایید بعد از درآمد آن این مجموعه را خریداری نمایید می دانیم همه ما از مطالب تبلیغاتی و الکی که در مورد کسب و کار اینترنتی است خسته ...

مجموعه -صفر تا صد راه اندازی کارگاه جوراب

مجموعه -صفر تا صد راه اندازی کارگاه جوراب

لینک خرید در انتهای صفحه می باشد نام محصول: مجموعه صفرتاصد راه اندازی کارگاه جوراب بافی تهیه کننده: دوران راهبی انتشار: وبسایت بچه‌های نساجی دانشگاه یزد فرمت محصول: کتاب الکترونیکی(PDF) + ویدئو MP4 قابل پخش در: موبایل، تبلت، کامپیوتر و ... مخاطب این بسته آموزشی: ...

به دست اوردن جم رایگان در کلش اف کلنز

به دست اوردن جم رایگان در کلش اف کلنز

جم رایگان در کلش اف کلنز کلش آف کلنز رو بترکونید تعداد خریدهای موفق: 1086 عدد می خواهی استراتژی حمله و دفاع با انواع نیرو ها و سازه ها رو بدونی؟؟ میخواهی تبدیل به رهبر واقعی کلش بشی؟؟ میخواهی میزان غارتت بره بالا؟؟ ما به شما راز های کلش اف کلنز رو پیشنهاد میکنیم آیا می ...

اپلیکیشن تماس صوتی و تصویری Talk

اپلیکیشن تماس صوتی و تصویری Talk

برنامه ای که بالاترین امتیاز را در اختیار دارد و هم اکنون جز محبوب ترین نرم افزار در دنیا میباشد و رکورد دانلود را شکسته است. یکی از جدیدترین و حرفه ای ترین نرم افزارهای تماس های صوتی و تصویری رایگان برای تمامی سیستم های اندروید می باشد، بوسیله این نرم افزار می توانید به راحتی ...

پاسخ کتاب کار و متن فایل صوتی کتاب فورکرنر1،2،3،4 +

پاسخ کتاب کار و متن فایل صوتی کتاب فورکرنر1،2،3،4 +

کلید کتاب کار Four Corners 1،2،3،4+ متن listening درون CD این بسته دربرگیرنده کلید کتابهای کار (ورک بوک) 1 ،2 ،3 و 4 وهمچنین متن کامل لیسینینگ فورکرنرز میباشد. پاسخ کتاب کار و متن فایل صوتی کتاب فورکرنر1 ( حجم فایل : 3.72 MB ) پاسخ کتاب کار و متن فایل صوتی کتاب فورکرنر2 ( حجم فایل : 10.21 MB ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

دانلود لغات کتاب لزگی (زبان کارشناسی ارشد علوم

دانلود لغات کتاب لزگی (زبان کارشناسی ارشد علوم

مشخصات محصول 1- تعداد صفحات: 192صفحه (تعداد لغت در هر صفحه به طور متوسط 18 عدد) 2- فرمت pdf 3- در بر دارنده تمامی لغات هر 12 مهارت لزگی+ لغات بسیاری از متون سنوات گذشته 4- حجم فایل 1.36 MB دوستان شما به رایگان هم میتوانید فایلهایی تحت عنوان لغات لزگی دانلود کنید ولی تعداد لغات ...

دانلود مجموعه آموزشی پایپینگ ( Piping ) و نقشه خوانی +

دانلود مجموعه آموزشی پایپینگ ( Piping ) و نقشه خوانی +

دانلود مجموعه آموزشی پایپینگ ( Piping ) و نقشه خوانی + آموزش سه نرم افزار طراحی و تحلیل لوله کشی صنعتی دانش پایپینگ ( Piping ) یا لوله کشی صنعتی کار برد گسترده ای در صنایع مختلف مانند صنایع پتروشیمی ، نفت ،گاز و ... دارد و متخصصین این رشته به سرعت جذب بازار کار می شوند. بسته جامع ...

ربات آنتی بن تمام اتوماتیک KOP ورژن فول همانگ با

باور کردنی نیست اما انجام دادیم ربات فول اتوماتیک چیزی فراتر از ذهن شما برای اولین بار در ایران این بار برای راحتی شما آموزش به صورت ویدیو تهیه شده است که تمام قسمت های ربات را به صورت کامل برای شما توضیح دادیم لینک این مطلب در سایت ...

رساله کارشناسی ارشد معماری با عنوان «طراحی

رساله کارشناسی ارشد معماری با عنوان «طراحی

رساله کارشناسی ارشد معماری با عنوان «طراحی مجموعه مسکونی با رویکرد ارتقاء تعاملات اجتماعی» (فایل word قابل ویرایش) این پروژه توسط گروه معماری تلار تهیه شده است. از این بابت مشابه آن در وب وجود ندارد. رساله در 157 صفحه تنظمیم شده و دارای 77 منبع است. متن مطابق ...


مطالب تصادفی

  • 196 - اقدام پژوهی: چگونه مي توانم دانش آموزان مدرسه راهنمايي را به خوردن قرص آهن ترغيب كنم ؟ - 27 صفحه فایل ورد - word
  • 195 - اقدام پژوهی: بررسی علل ضعف تعدادی از دانش آموزان پایه پنجم ابتدایی در درس ریاضی - 17 صفحه فایل ورد - word
  • 194 - اقدام پژوهی: چگونه توانستم ضعف درسی دانش آموزانم را بهبود بخشم - 40 صفحه فایل ورد - word
  • 193 - اقدام پژوهی: راههاي مقابله با ترس و اضطراب در دانش آموز - 14 صفحه فایل ورد - word
  • 192 - اقدام پژوهی: چگونه توانستم بوسیله ورزش مشکل پرخاشگری دانش آموز را برطرف نمایم - 42 صفحه فایل ورد - word

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "بهترین سایت خرید پروژه، تحقیق و مقاله آماده" می باشد
" فروشگاهی از 4KIA "