تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

بهترین سایت خرید پروژه، تحقیق و مقاله آماده

فروشگاه جامع خرید پروژه و مقاله آماده دانشجویی

فروش پوشاک استوک مارک دار
http://kia-ir.ir

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

محبوب ترین ها

پرفروش ترین ها

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

برچسب های مهم

آمار بازدید سایت

پیوند ها

آمار بازدید

 • بازدید امروز : 308
 • بازدید دیروز : 527
 • بازدید کل : 448547

7- پروژه آماده: بررسی ذخيره سازي انرژي سيستمهاي تبخيري مرکب و غیر مستقیم و تحليل کولر هاي تبخيري غير مستقيم - 190 صفحه فایل ورد (Word)


7- پروژه آماده: بررسی ذخيره سازي انرژي سيستمهاي تبخيري مرکب و غیر مستقیم و تحليل کولر هاي تبخيري غير مستقيم - 190 صفحه فایل ورد (Word)

مقايسه سيستمهاي خنک کننده تراکمي و تبخيري

همانطور که اشاره شد سيستمهاي خنک کننده تراکمي يکي از کاربردي ترين لوازم تهويه مطبوع مي باشند که داراي مزيتهاي زير مي باشند:

 1. قابل استفاده بودن در شرايط مختلف آب و هوايي از قبيل گرم و مرطوب و يا نيمه مرطوب؛
 2. توانايي خنک کنندگي بالا در محدوده هاي مختلف دمايي؛
 3. توانايي کنترل دماي محيط توسط آنها؛
 4. توانايي ساخت آنها در اندازه ها و ظرفيتهاي حرارتي مختلف؛

در عين حال علي رغم اين مزيتها، معايب زير را نيز مي توان براي آنها بر شمرد:

 1. مصرف بالاي انرژي که باعث مي گردد در فصول گرم % 70 از برق مصرفي يک ساختمان را به خود اختصاص دهند.
 2. استفاده از کلرو فلورو کربنها (CFCs) يا هالوژن کلرو فلورو کربنها (HCFCs) و يا آمونياک به عنوان مبرد، که هر يک مضراتي براي محيط زيست و سلامت انسان دارند. CFCها و HCFCها از جمله مواد مضر براي محيط زيست و به خصوص براي لايه ازن مي باشند که اثر مخربي بر آن دارند. لازم به ذکر است که لايه ازن محافظ زمين در برابر تشعشعات ماوراء بنفش خورشيد مي باشد. آمونياک نيز بر روي سلامتي انسان تاثير مستقيم داشته و مقدار کمي از آن مي تواند باعث تخريب سيستم بينايي گردد.
 3. قيمت بالا و هزينه هاي تعميرات و نگهداري زياد اين سيستمها؛

در مقابل سيستمهاي خنک کننده تبخيري نسبت به سيستمهاي خنک کننده تراکمي داراي مزاياي زير مي باشند:

 1. مصرف پايين انرژي نسبت به سيستمهاي خنک کننده تراکمي (حدوداً يک چهارم)، که خود باعث کاهش مصرف انرژي و کاهش مصرف سوختهاي فسيلي خواهد شد.
 2. استفاده از آب به عنوان مبرد که به دليل سالم بودن و در دسترس بودن آن يکي از مزيتهاي اساسي سيستمهاي خنک کننده تبخيري مي باشد.
 3. تکنولوژي ساخت ساده سيستمهاي خنک کننده تبخيري و عدم نياز به پيچيدگي هاي طراحي و ساخت و در نتيجه هزينه هاي بالاي آن.
 4. قيمت مناسب و هزينه هاي نگهداري پايين نسبت به سيستمهاي خنک کننده تراکمي.

مشکل عمده اي که سيستمهاي خنک کننده تبخيري را محدود مي سازد اين است که نمي توان آنها را در مناطق گرم و مرطوب بکار برد. با اين وجود و با توجه به موارد ذکر شده سيستمهاي خنک کننده تبخيري مي توانند جايگزين مناسبي براي سيستمهاي خنک کننده تراکمي باشند، اما بايستي بتوان سيستمهاي تبخيري جديدي ارائه نمود تا بتوانند محدوديتهاي سيستمهاي موجود را پوشش دهند.

1-2. انواع سيستمهاي خنک کننده تبخيري [1]

سيستمها و تجهيزات سرمايش تبخيري از دسته سيستمهاي سرمايشي مي باشند که به دليل قيمت پايين، هزينه ناچيز نگهداري و کاربرد مناسب در مناطق بياباني با آب و هواي گرم و خشک کاربرد وسيعي دارند. اين سيستمها به دو گروه اصلي سرمايش تبخيري مستقيم (1) و سرمايش تبخيري غير مستقيم (2) تقسيم مي شوند.

در تجهيزات تبخيري مستقيم هوا در اثر تماس مستقيم با آب خنک مي شود. اين تماس ممکن است توسط سطوح گسترده مرطوب (3) يا گروهي از افشانک ها تامين گردد.

در سيستمهاي غير مستقيم، هوا به دو بخش اوليه و ثانويه تقسيم شده و وارد يک مبدل حرارتي ميگردد. هواي ثانويه به روش تبخيري خنک شده، سپس با تماس غير مستقيم با هواي اوليه آن را خنک مي کند.

سيستمهاي ترکيبي (4) که شامل هر دو گروه فوق هستند نيز وجود دارند که به تازگي تحقيقات گسترده اي در مورد آنها شروع شده است. در ادامه به معرفي کلي تري از هر يک از اين سيستمها خواهيم پرداخت.

1-2-1. سيستمهاي خنک کننده تبخيري مستقيم

در سرمايش هوا به روش تبخيري مستقيم، آب در داخل جريان هوا تبخير مي شود. شکل زيرتغييرات ترموديناميکي هوا و آب در هنگام تماس مستقيم را نشان مي دهد.درجه حرارت تعادل آبي که به طور مداوم گردش مي کند، برابر با درجه حرارت حباب تر ورودي خواهد بود. در اثر انتقال جرم و حرارت بين هوا و آب، همزمان با ثابت ماندن درجه حرارت حباب تر، درجه حرارت حباب خشک هوا کاهش و رطوبت نسبي آن افزايش مي يابد.

ميزان نزديک شدن (1) درجه حرارت هواي خروجي از يک کولر تبخيري مستقيم به درجه حرارت حباب تر هواي تر ورودي، يا حد اشباع شدن کامل هواي خروجي را بر حسب بازده اشباع مستقيم‌(2) بيان مي کنند. اين ضريب به صورت زير تعريف مي شود :

 

مراحل فهم سيکل:

1-يادآوري مفهوم خنک کننده تبخيري

2-يادآوري فرايند تبخيري غير مستقيم

3- يادگيري سيکل ميسو تسنکو

الف) سرد کنندگي تبخيري مستقيم:

کولرهاي تبخيري دماي هوا رابا استفاد ه از حرارت نهان حاصل از تبديل آب به بخارکاهش مي دهند. دراين فرايند، انرژي هوا تغيير نمي يابد. هواي گرم وخشک به هواي سرد ومرطوب تبديل مي شود. حرارت هوا براي تبخيرآب استفاده مي گردد. هيچ حرارتي اضافه يا حذ ف نمي شود، در نتيجه يک فرايند آدياباتيک رخ مي دهد. آنتالپي (يا در اصل انرژي) هوا تغيير نمي يابد. سيستمهاي تبخيري مستقيم عموما راندماني بين 70 تا90 درصد دارند، البته اين راندمان بستگي به دماي مرطوب هواي ورودي دارد.

شکل6-1:شماتيک سيستم خنک کنندگي تبخيري مستقيم [4]

شکل 6-2:نمودار سا يکرومتريک خنک کنندگي تبخيري مستقيم [4]

ب) سردکنندگي تبخيري غير مستقيم:

سالهاي زيادي سيستمهاي خنک کننده تبخيري غير مستقيم با موفقيت کمي مورد استفاده قرارمي گرفتند و اين امر به دليل ميزان انتقال حرارت کم آنها بود. واحد هاي توليدي و تجاري قادر به طراحي و ساخت سيستمي با سرمايش لازم وهزينه هاي پايين نبودند. ازديدگاه ترموديناميکي يک کولر تبخيري غير مستقيم هواي اوليه يا هواي توليدي را ازيک سمت صفحه وهواي ثانويه يا سيال عامل را از طرف ديگر صفحه عبور مي دهد. سمت مرطوب حرارت از سمت خشک از طريق تبخير آب و حرارت نهان آن جذب مي کند. دماي هوا در طول طرف خشک صفحه کاهش مي يابد. در حالت ايده ال دماي هواي خشک خروجي از انتها ي صفحه برابر دماي مرطوب هواي ورودي خواهد بود.

 

شکل6-3: نمايي از نحوه کارکرد خنک کنندگي تبخيري غير مستقيم [4]

شکل6-4: نمودار سا يکرومتريک خنک کنندگي تبخيري غير مستقيم ‍[4]

 

از ديدگاه تئوري، دماي سيال عامل در طرف مرطوب صفحه از دماي هواي مرطوب ورودي تا دماي خشک جريان هواي اوليه افزايش يافته و به حالت اشباع خواهد رسيد. البته اين اتفاق زماني رخ خواهد دادکه طول صفحات بي نهايت باشد و دبي جريان سيال عامل و هواي توليدي مساوي باشد. اين يک حالت ايده الي است که براي دستيابي به آن، مبدلهاي کولر هاي تبخيري غير مستقيم به صورت مبدلهاي جريان عمودي ساخته مي شوند. راندمان اين مدل از کولر ها به طور تقريبي 54 درصد گزارش شده است.

شکل6-5: اين شکل نمايي از يک نوع کولر تبخيري غير مستقيم با مبدل جريان عمودي مي باشد 0محدوديتهاي فيزيکي حاصل از ساختار آن باعث مي گردد که حدود 10درصد از سيال عامل و10درصداز مساحت صفحه، 70درصد از خنک کنندگي را انجام دهند. [4]

ج) مبدل حرارتي کليد M-cycle:

از لحاظ تئوري دماي حباب مرطوب پايين ترين دماي قابل دستيابي بوسيله سيستمهاي خنک کننده تبخيري و برجهاي خنک کن مي باشد. در حاليکه بوسيله M-cycle مي توان به دمايي پايين تر از دماي حباب مرطوب و نزديک به نقطه شبنم دست يافت. درM-cycle هردو جريان هواي سيال عامل و هواي توليدي بوسيله بخشي از سيال عامل که براي جذب رطوبت جدا شده، خنک مي گردند. علت اين امرآن است که جريان سيال عامل در ابتداي ورود به مبدل، خنک شده وتوانايي خارج کردن حرارت بيشتري از هواي توليدي را خواهد داشت.

 

شكل 6-6: شماتيك مبدل حرارتي M-cycle[4]

اين مبدل، يک مبدل انتقال حرارت و جرم مي باشدکه از يک کانال مرطوب ويک کانال خشک تشکيل شده است. همچنين از نظر ساختاري اين مبدل با مبدلهاي کولرهاي تبخيري غير مستقيم(IEC )متفاوت مي باشد.

جريان سيال عامل ابتدا در يک کانال خشک، خنک شده سپس به بخشهاي مختلف تقسيم مي گردد و وارد کانال مرطوب مي شود. کانال مرطوب اين جريان سيال را بطور پله اي خنک و اشباع مي کند. اين فرايند در يک فضاي کوچک با دفعات زياد تکرار شده و نهايتا سبب دستيابي به حداقل دما مي شود.

هواي توليد شده از سمت ديگر کانال که خشک است عبور مي کند. حرارت از هواي توليدي و از طريق صفحات مبدل حرارتي به سيال عامل وآب موجود در کانال مرطوب انتقال يافته، سپس از طريق تبخير آب در سيال عامل از مبدل خارج مي گردد. با وجود چنين شرايطي دماي هواي توليدي به دمايي پايين تر از دماي حباب مرطوب خواهد رسيد و بدون افزايش رطوبت از مبدل خارج مي گردد.

 


مبلغ قابل پرداخت 22,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۲ آذر ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 123
اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) فیک کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و با قیمتی کم در برابر قیمت های بالای دیگر، دریافت ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نیست. متاسفانه بعضی افراد با کپی تبلیغات کتاب ...

کسب و کار اینترنتی با درآمد میلیونی

کسب و کار اینترنتی با درآمد میلیونی

کسب و کار اینترنتی با درآمد میلیونی + تضمینی همین آلان استخدام شوید و شروع به کار کنید و درآمد کسب نمایید. بدون نیاز به تخصصی خاص، ساده و راحت با ترفندی متفاوت تر از همه ی روش ها. تضمین ما : اگر واقعا این آموزش ارزش این مبلغ را نداشت با ما تماس بگیرید تا مبلغ را برگشت دهیم ...

نرم افزار ممبر پلاس (ویژه) با ۸۰ درصد تخفیف

نرم افزار ممبر پلاس (ویژه) با ۸۰ درصد تخفیف

آموزش افزایش ممبر واقعی و ایرانی کانال تلگرام (80 درصد تخفیف ویژه) یکی از امکانات پرطرفدار تلگرام قابلیت ساختن کانال است . شما می توانید کانال خود را بسازید و مطالب مورد نظر خود را با اعضای (ممبر) کانال خود به اشتراک بگذارید یا اینکه محصول مورد نظر خود را برای فروش قرار ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 28 اسفند 1395 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای شناسایی ...

مجموعه ی آموزش تعمیر لامپ کم مصرف (از مبتدی تا

مجموعه ی آموزش تعمیر لامپ کم مصرف (از مبتدی تا

کتاب آموزش تعمیر لامپ کم مصرف همانطور كه مي دانيد لامپ هاي كم مصرف بعد از مدتي ديگر روشن نمي شوند و نياز به تعمير دارند در بيشتر اين موارد مي توان با ساده ترين وسايل لامپ را در منزل تعمير كرد این مجموعه دارای 5 کتاب است که در آن نحوه عملکرد و روش های عیب یابی لامپ کم ...

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

کتاب افزایش ممبر کانال تلگرام

کتاب افزایش ممبر کانال تلگرام

افزایش اعضای کانال تلگرام ، مهمترین دغدغه صاحبان کانال در این شبکه اجتماعی موبایلی است.در این مطلب موثرترین روش های افزایش اعضای کانال تلگرام را به شما آموزش خواهیم داد. در ابتدا ذکر این نکته لازم به نظر می رسد که افزایش اعضای کانال تلگرام ( Telegram ) با روش های غیر معمول ...

کسب درآمد 300000 تومان در خانه در کمتر از 30 دقیقه

کسب درآمد 300000 تومان در خانه در کمتر از 30 دقیقه

سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و شیفت هم باشد میتواند در روز 40000 تومان درآمد کسب کند که ...

نرم افزار محاسبه سود انواع سپرده کوتاه مدت عادی و

نرم افزار محاسبه سود انواع سپرده کوتاه مدت عادی و

اولین و تنها نرم افزار محاسبه سود سپرده های کوتاه مدت به صورت واریز و برداشت منظم و نامنظم با رابط کاربری آسان برای عموم کاربران رایانه و تلفن همراه بانکداری در ایران یکی از پرسود ترین مشاغل و امیدوارترین صنعت در بورس ایران برای کسب سود است. بانک از جمله صنعت‌های پرپتانسیل ...

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی وفیک را یک جادریافت کنیدهرکدام از این نرم افزار ها در اینترنت و کافه بازاربه قیمت خیلی بالایی بفروش میرسند. نکته: پورسانت بازاریابی این محصول 60% است جدیدترین نسخه:اپدیت 28 اسفند1395 کسب درامد میلیونی از ...

دریافت پیام های دیگران در گوشی شما

دریافت پیام های دیگران در گوشی شما

-بسم الله الرحمن الرحیم- شاید بارها و بارها برای شما عزیزان پیش آمده باشد که بخواهید اس ام اس های دیگران را بخوانید و از آن ها آگاه شوید. به همین منظور، ما نرم افزاری را برای شما دوستان عزیز، آماده دانلود کردیم که شما با استفاده از آن، همه ی پیامک های شخص مورد نظر برای شما ...

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از اینترنت آموزش ساختن فروشگاه اینترنتی آموزش فروشگاه اینترنتی به عنوان هدیه فقط 3000 نسخه به فروش میرسد و دیگه به هیچ عنوان به فروش نمیرسد تعداد موجود = 25 عدد تخفیف ویژه 40 درصدی تا پایان امشب جوانان جویای کار بشتابید فرصت محدوده بدون نیاز به ...

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

برنامه تماس و ارسال پیام رایگان به دیگران با شماره دلخواه خود(هرشماره) به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت اگر هدف شما، کسب درآمد می باشد، حتما توصیه می کنیم کانال زیر رو تو تلگرامتون ببینید. لازم نیست عضو کانال بشین. عبارت Miliooni@ رو توی جستجوی تلگرامتون بزنید و روی کانال ...

آموزش برنامه نویسی آردوینو

آموزش برنامه نویسی آردوینو

معرفی آردوینو : آردوینو یکی از معروف ترین platform های متن باز است که روی برد های خود از میکروکنترلر های AVR و ARM شرکت atmel استفاده کرده است . هدف اردوینو استفاده از مدار چاپی واحد بود که توانست باعث شود توزیع دهنگان این platform باهم به اشتراک گذاری کد ها و شماتیک پروژه ی ...

بازگردانی پیامک های حذف شده- ریکاوری پیامک ۱۰۰٪

بازگردانی پیامک های حذف شده- ریکاوری پیامک ۱۰۰٪

برنامه بازیابی پیامک های حذف شده -ﺭﯾﮑﺎﻭﺭﯼ ﭘﯿﺎﻣﮏ ↪ ۱۰۰٪ عملی ﺍﮔﺮ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﭘﯿﺎﻣﮏ ﻫﺎﯾﺘﺎﻥ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﮔﻮﺷﯽ ﻣﻮﺑﺎﯾﻠﺘﺎﻥ ﭘﺎﮎ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﯾﻦ ﭘﯿﺎﻣﮏ ﻫﺎﺍﻫﻤﯿﺖ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﻤﺎ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺍﻧﺪ, ﺣﺘﻤﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﭼﺎﺭﻩ ﮐﺎﺭ ﺷﻤﺎ ﺧﻮﺍﻫﺪ ...

دانلود کتاب چشم طلایی (بزرگترین منبع گنج یابی )

دانلود کتاب چشم طلایی (بزرگترین منبع گنج یابی )

دانلود کتاب چشم طلایی ، بزرگترین مرجع گنج یابی و دفینه ها کتاب چشم طلایی اولین و بزرگترین مرجع کامل اثار و علائم دفینه : دانلود الکترونیکی کتاب چشم طلایی اسکن گرفته شده از روی خود کتاب 312 صفحه رنگی کامل دانلود کتاب چشم طلایی اولین مرجع کامل اثار و علائم دفینه(به صورت کاملا ...

آموزش کسب درآمد از اینترنت

آموزش کسب درآمد از اینترنت

آیا می دانید؟ یک راز مهم در مورد سایت های کسب درآمد از اینترنت که ممکن است ندانید. می دانید چرا سایت های مختلفی که دیده اید نتوانسته اند به شما کمک کنند کسب درآمد کنید؟حقیقت این است که اکثر این سایت های آموزشی برای کسب درآمد در اینترنت توسط ...

مجموعه -صفر تا صد راه اندازی کارگاه جوراب

مجموعه -صفر تا صد راه اندازی کارگاه جوراب

نام محصول: مجموعه صفرتاصد راه اندازی کارگاه جوراب بافی تهیه کننده: دوران راهبی انتشار: وبسایت بچه‌های نساجی دانشگاه یزد فرمت محصول: کتاب الکترونیکی(PDF) + ویدئو MP4 قابل پخش در: موبایل، تبلت، کامپیوتر و ... مخاطب این بسته آموزشی: تمام افراد مبتدی که حداقل سرمایه 5 میلیونی ...

دانلود مقالات علمی شـــمــــا از سیویلیکا (1000

دانلود مقالات علمی شـــمــــا از سیویلیکا (1000

برای دانلود اصل فایل مقاله از سایت سیویلیکا آدرس لینک مقاله و یا مقالات را به همراه شماره تراکنش (ها) به ایمیل مدیریت فروشگاه ارسال نمایید.در ضمن پژوهشگرانی که از این امکان جهت دانلود مقالات خود بیشتر استفاده نمایند شامل تخفیف در ازای 6 در خواست تنها هزینه 5 مقاله را پرداخت می ...

کسب و کار اینترنتی در منزل

کسب و کار اینترنتی در منزل

کسب درآمد میلیونی اینترنتی و تضمینی در منزل جدید ترین و مطمئن ترین روش کسب درآمد در سال 1394 تعهد و ضمانت ما : در عرض فقط یک ساعت اول کسب درآمد نمایید بعد از درآمد آن این مجموعه را خریداری نمایید می دانیم همه ما از مطالب تبلیغاتی و الکی که در مورد کسب و کار اینترنتی است خسته ...

مجموعه -صفر تا صد راه اندازی کارگاه جوراب

مجموعه -صفر تا صد راه اندازی کارگاه جوراب

لینک خرید در انتهای صفحه می باشد نام محصول: مجموعه صفرتاصد راه اندازی کارگاه جوراب بافی تهیه کننده: دوران راهبی انتشار: وبسایت بچه‌های نساجی دانشگاه یزد فرمت محصول: کتاب الکترونیکی(PDF) + ویدئو MP4 قابل پخش در: موبایل، تبلت، کامپیوتر و ... مخاطب این بسته آموزشی: ...

به دست اوردن جم رایگان در کلش اف کلنز

به دست اوردن جم رایگان در کلش اف کلنز

جم رایگان در کلش اف کلنز کلش آف کلنز رو بترکونید تعداد خریدهای موفق: 1086 عدد می خواهی استراتژی حمله و دفاع با انواع نیرو ها و سازه ها رو بدونی؟؟ میخواهی تبدیل به رهبر واقعی کلش بشی؟؟ میخواهی میزان غارتت بره بالا؟؟ ما به شما راز های کلش اف کلنز رو پیشنهاد میکنیم آیا می ...

اپلیکیشن تماس صوتی و تصویری Talk

اپلیکیشن تماس صوتی و تصویری Talk

برنامه ای که بالاترین امتیاز را در اختیار دارد و هم اکنون جز محبوب ترین نرم افزار در دنیا میباشد و رکورد دانلود را شکسته است. یکی از جدیدترین و حرفه ای ترین نرم افزارهای تماس های صوتی و تصویری رایگان برای تمامی سیستم های اندروید می باشد، بوسیله این نرم افزار می توانید به راحتی ...

پاسخ کتاب کار و متن فایل صوتی کتاب فورکرنر1،2،3،4 +

پاسخ کتاب کار و متن فایل صوتی کتاب فورکرنر1،2،3،4 +

کلید کتاب کار Four Corners 1،2،3،4+ متن listening درون CD این بسته دربرگیرنده کلید کتابهای کار (ورک بوک) 1 ،2 ،3 و 4 وهمچنین متن کامل لیسینینگ فورکرنرز میباشد. پاسخ کتاب کار و متن فایل صوتی کتاب فورکرنر1 ( حجم فایل : 3.72 MB ) پاسخ کتاب کار و متن فایل صوتی کتاب فورکرنر2 ( حجم فایل : 10.21 MB ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

دانلود لغات کتاب لزگی (زبان کارشناسی ارشد علوم

دانلود لغات کتاب لزگی (زبان کارشناسی ارشد علوم

مشخصات محصول 1- تعداد صفحات: 192صفحه (تعداد لغت در هر صفحه به طور متوسط 18 عدد) 2- فرمت pdf 3- در بر دارنده تمامی لغات هر 12 مهارت لزگی+ لغات بسیاری از متون سنوات گذشته 4- حجم فایل 1.36 MB دوستان شما به رایگان هم میتوانید فایلهایی تحت عنوان لغات لزگی دانلود کنید ولی تعداد لغات ...

دانلود مجموعه آموزشی پایپینگ ( Piping ) و نقشه خوانی +

دانلود مجموعه آموزشی پایپینگ ( Piping ) و نقشه خوانی +

دانلود مجموعه آموزشی پایپینگ ( Piping ) و نقشه خوانی + آموزش سه نرم افزار طراحی و تحلیل لوله کشی صنعتی دانش پایپینگ ( Piping ) یا لوله کشی صنعتی کار برد گسترده ای در صنایع مختلف مانند صنایع پتروشیمی ، نفت ،گاز و ... دارد و متخصصین این رشته به سرعت جذب بازار کار می شوند. بسته جامع ...

ربات آنتی بن تمام اتوماتیک KOP ورژن فول همانگ با

باور کردنی نیست اما انجام دادیم ربات فول اتوماتیک چیزی فراتر از ذهن شما برای اولین بار در ایران این بار برای راحتی شما آموزش به صورت ویدیو تهیه شده است که تمام قسمت های ربات را به صورت کامل برای شما توضیح دادیم لینک این مطلب در سایت ...

رساله کارشناسی ارشد معماری با عنوان «طراحی

رساله کارشناسی ارشد معماری با عنوان «طراحی

رساله کارشناسی ارشد معماری با عنوان «طراحی مجموعه مسکونی با رویکرد ارتقاء تعاملات اجتماعی» (فایل word قابل ویرایش) این پروژه توسط گروه معماری تلار تهیه شده است. از این بابت مشابه آن در وب وجود ندارد. رساله در 157 صفحه تنظمیم شده و دارای 77 منبع است. متن مطابق ...


مطالب تصادفی

 • 196 - اقدام پژوهی: چگونه مي توانم دانش آموزان مدرسه راهنمايي را به خوردن قرص آهن ترغيب كنم ؟ - 27 صفحه فایل ورد - word
 • 195 - اقدام پژوهی: بررسی علل ضعف تعدادی از دانش آموزان پایه پنجم ابتدایی در درس ریاضی - 17 صفحه فایل ورد - word
 • 194 - اقدام پژوهی: چگونه توانستم ضعف درسی دانش آموزانم را بهبود بخشم - 40 صفحه فایل ورد - word
 • 193 - اقدام پژوهی: راههاي مقابله با ترس و اضطراب در دانش آموز - 14 صفحه فایل ورد - word
 • 192 - اقدام پژوهی: چگونه توانستم بوسیله ورزش مشکل پرخاشگری دانش آموز را برطرف نمایم - 42 صفحه فایل ورد - word

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "بهترین سایت خرید پروژه، تحقیق و مقاله آماده" می باشد
" فروشگاهی از 4KIA "